Newsletter

Facebook top
infolinia: 531 760 629

Acuarius Consulting jest wyspecjalizowaną firmą doradczą z ponad 13-letnim doświadczeniem  w usługach świadczonych przede wszystkim dla polskich przedsiębiorców w zakresie rozwoju eksportu na rynkach zagranicznych oraz pozyskiwaniu funduszy unijnych. Zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów dotyczących wejścia usług lub produktów naszych Klientów na międzynarodowe rynki eksportowe w ponad 70 krajach. Dzięki znajomości poszczególnych rynków i szerokim kontaktom handlowym, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy z każdą branżą, a narzędzia wykorzystywane przez nas przygotowywane są w oparciu o konkretny rynek oraz  analizę założeń i indywidualnych potrzeb Klienta – tworzymy rozwiązania szyte na miarę. Podstawą naszej filozofii działania jest dogłębne poznanie potrzeb klienta, elastyczność  w realizacji zadań oraz dbanie o  biznes partnera jak o swój własny.

Misja Firmy

Zapewniamy naszym klientom wsparcie w przedsięwzięciach zagranicznych (pozyskanie partnerów na rynkach eksportowych, przygotowanie wniosków o dofinansowanie ze środków UE, badania marketingowe i analizę konkurencji oraz rekomendację rynków eksportowych i organizację misji zagranicznych) stając się zaufanym Doradcą, skutecznym Wykonawcą oraz wartościowym Partnerem w biznesie.

Dlaczego Acuarius Consulting?

Zespół Acuarius Consulting to doświadczeni Doradcy w zakresie handlu zagranicznego, którzy na co dzień współpracują z naszymi Klientami i Partnerami w kraju i za granicą. Naszym atutem jest znajomość rynków międzynarodowych, a w szczególności: Rosji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, USA, Słowacji, Ukrainy, Bułgarii, Litwy, krajów skandynawskich, Meksyku, Kolumbii, Indii, Wietnamu i innych. Efektywnie pomagamy naszym klientom w nawiązywaniu relacji handlowych z partnerami na rynkach zagranicznych, co bezpośrednio wpływa na  zwiększenie ich eksportu. Jesteśmy zaufanym i wiarygodnym partnerem, o czym  świadczą  liczne listy referencyjne, a także stale rosnąca lista naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy!